Kryefjala Logo

Këto janë parashikimet e Paolo Fox për 24 prill 2024

24 Prill, 2024 | 8:50 am

Dashi-Kohët e fundit keni pasur aq shumë, keni punuar në aq shumë fronte sa që tani stresi po ndihet. Kështu që kjo ditë lindi me pak mundim. Marrëdhëniet me shenjën e Bricjapit dhe me shenjën e Gaforres sot mund të jenë konfliktuale.

Demi-Në këtë ditë ka një dëshirë të mirë për të bërë dhe për të hequr shumë barrë të së shkuarës. Jupiteri ju fton të mendoni dhe të ndërtoni një jetë të re, nuk mungon energjia e madhe, një Venus i shkëlqyer do të mbërrijë së shpejti për dashuri.

Binjakët-Në këtë periudhë keni një dëshirë të madhe për të bërë. Kjo është një ditë e veçantë dhe është gjithashtu shumë intriguese. Nëse kohët e fundit keni pasur probleme, në punë apo në dashuri, sot ka hapësirë ​​të mjaftueshme për rikuperim.

Gaforrja-Ata të zemëruan dhe duhej të ngrije mburojën për t’u mbrojtur, pasi të gjitha këto konflikte ishin të parashikueshme, por mos u dorëzo para dekurajimit, sepse do të përjetosh një periudhë rikuperimi të madh, propozohu për puna e dëshirave tuaja

Luani-Ka ditë që të duket sikur gjithçka po shkon kundër teje. Këtë javë do t’ju shohim të përfshirë në disa zënka. Kërkohet auditim. Yje më interesante nga qershori. Vëmendje ndaj marrëdhënieve me Demin dhe Ujorin të cilat në këto ditë mund të karakterizohen nga tensione.

Virgjëresha-Më në fund jeni çliruar nga një barrë, por këtë javë ka ende pengesa për të kapërcyer. Thuajse nuk e njeh veten: dëshiron të djegësh lidhjet, të arratisesh, racionaliteti yt vihet në provë.

Peshorja-Sot do të jetë një ditë rikuperimi për ju, por po vini nga një periudhë e rëndë dhimbjesh, por edhe konfliktesh, diskutimesh dhe tensionesh dhe do të duhet pak kohë për t’u rikuperuar realisht dhe për të gjetur qetësinë shpirtërore. Në dashuri gjithçka do të jetë më mirë nga maji.

Akrepi-Përgatituni për një provë, dita është interesante për ju, por keni frikë nga gjykimi i të tjerëve dhe moskuptimi, edhe pse ju jeni ai që hidhni hapin e parë dhe ekspozoni veten në përpjekje për t’u përfshirë. Flisni dhe besojuni dikujt që keni besim, kjo do t’ju bëjë mirë.

Shigjetari-Po ndjeni stresin e lidhur me pozicionin e Marsit, ndoshta ditët e fundit është mbyllur një projekt ose ju është dashur të duroni tensionet në punë, por kuptoni që nuk keni faj, por ka dikush që nuk ju ka mbështetur. mjaft, kjo mund t’ju shtyjë të bëni pyetje.

Bricjapi-Dita e sotme fillon me një farë mëdyshjeje, rreth jush keni njerëz që përpiqen të minojnë besimin dhe dëshirën tuaj për të bërë gjëra, të cilët edhe ju bien poshtë, ju duhet t’u përgjigjeni akuzave, por mos u shqetësoni sepse rruga juaj është e qartë dhe në maj do të fitoni.

Ujori-Ju ndoshta jeni shumë i dashuruar në këtë moment, zemrave të vetmuara u them: jetoni përvojat tuaja, por kini kujdes nga iluzionet: nga maji personat që ju interesojnë mund të mos jenë më aq magjepsës për ju. Kjo ditë funksionon mirë, projekte, kërkesa, mund të dilni përpara me besim.

Peshqit-Kjo është një javë zbuluese për ju: mund të mbështeteni në intuitën e shkëlqyer, në frymëzimet e duhura dhe Venusi gjithashtu do të jetë sërish aktive së shpejti, në datën 29, gjë që do t’ju ndihmojë në dashuri. Maji do të jetë një muaj me konfirmime të mëdha dhe kënaqësi në punë, do të arrini të keni hakmarrjen që kërkoni.

Të ngjashme