Merrni masat : Suplementi i suksesshem qe rrit imunitetin, Vitamina C me Zink dhe D3 nga Forex

5 muaj më parë

Duket se Covid 19 nuk ben pushim as per festa!

Ne ditet e festave njerezit zgjedhin ti shkelin rregullat , kalojne kohe duke festuar dhe duke perqafuar njeri -tjetrin dhe ne kohe pandemie keto aktivitete mbartin rrezik te larte.

Keto arsye dhe te tjera kane bere qe ne vendin tone shifrat e te infektuarve me covid dhe mutacione te ndryshme te tij te rriten ndjeshem.
Sot perballemi me nje numer shume te larte infektimesh per fat te keq dhe humbje jetesh.
E ne kohe kur nuk mund tu shmangim festat qe aq shume i duam e rendesishme eshte te kujdesemi per veten dhe njerzit qe na rrethojne duke zbatuar masat anticovid por edhe duke rritur imunitetin.

Zgjidhja me e mire per nje imunitet sa me te forte për të gjithë grupmoshat,eshte Vitamina C nga Fortex, e kombinuar me zink dhe D3, minerale keto shume te rendesishme per organizmim tone .


Kombinimi i ketyre elementeve e ben kete suplement zgjedhjen e duhur per femijet dhe te rriturit qe duan te rrisin mbrojtjen imunitare.

Gjithashtu Vitamina C nga Fortex largon viruset,pakeson ndjesine e lodhjes dhe rikuperon shpejt me rast semundje.
E keni te paketuar ne bustina pluhuri te cilat mund te pihen lehtesisht dhe jane shume te shijshme.

Vitamina C me zink dhe D3 direkt nuk duhet të mungojë absolutisht në familjet tuaja gjatë gjithë vitit, pasi ndihmon edhe kundër alergjive.
E gjeni ne cdo farmaci!

Të ngjashme