Kryefjala Logo

Vritet me thikë gruaja në Tiranë, e dyshuara kryesore motra e saj

3 Shtator, 2023 | 10:02 am

Një ngjarje e rëndë është shënuar në rrugën e Kavajës në Tiranë, ku një grua është gjetur e vrarë.Viktima është gjetur e pajetë në banesë dhe ka shenja të shumta thike në trup.  37-vjeçarja e quajtur Amanda Pushani, e cila dyshohet se u vra nga motra e saj Marsela Pushani 40 vjeç, pas një debati që kanë pasur. Policia ka arrestuar autoren e dyshuar, ndërsa janë marrë në pyetje disa familjarë.

Të ngjashme