Kryefjala Logo

Kush e nxehu Kujtim Gjuzin qe rrembeu pushken?

3 vite më parë

Deputeti Kujtim Gjuzi eshte njohur si deputeti me rebel ne Parlament dhe jo pak here eshte bere kryefjale e dites me theniet apo postimet e tij.

Diten e sotme ai ka udhetuar drejt qytetit te Pogradecit, dhe teksa ka ndaluar ne piken e Qaf Thane ka shkrepur nje foto teksa kishte shtinte me arme. Por Kujtimi mesa duket nuk e di qe gjuhetia eshte e ndaluar ne kete zone.

Pse o Kujtim i hap vetes telashe, kush te nxehu kaq shume?

74C87A52 3739 4AD1 B985 40F384784C5F

Të ngjashme