Kryefjala Logo

E ftuar tek Luana Vjollca, Elisa Spiropali genjen per veshjet e luksit. Ja si e demaskojne ne internet me fakte

3 vite më parë

Mbremjen e djeshme Erisa Spiropali ka qene e ftuar ne emisionin “Shiko kush Luan”.

Ajo eshte pyetur per canten me te shtrenjte qe mban dhe pergjigjia ishte shokuese.

“Une nuk blej canta, i kam fobi qendrat tregetare dhe dyqanet. Nuk futem fare, shkon bashkeshorti dhe i zgjedh nga jashte”.- ka thene ajo.

Por ne sigurisht qe kemi nje pyetje: Si mund te dalesh nga nje qender tregetare dhe te tregosh cantat apo veshjet jashte?

Le te themi se kjo ishte paksa e zmadhuar sepse mund te ndodh njehere jo gjithmone. Madje faqja Kodoshet ne Instagram ka nxjerre nje video te Elises qe shfaqet ne cdo dalje me nje cante te re.

Elisa keto kohe nuk duket shume ne terezi, ndoshta eshte mire qe te largohet paksa nga intervistat, per te mos lene perla te tilla.

Të ngjashme