Kryefjala Logo

(Ekskluzive) Drejtoret e Erion Veliajt presion punonjesve: “Bejini like ne FB kryetarit…”

3 vite më parë

 

Shpeshhere ne administrata behen skandale dhe kompromise ne interes te pushtetit, shkak i tyre behen rrjetet sociale dhe promovimi ne to.

Se fundmi, Gazetaret e Kryefjala.com kane zbuluar nje email qe eshte derguar nga drejtoresha e nje qendre sociale ne Tirane, Mimoza Agalliu, e cila u kerkon punonjesve te jene aktiv dhe te reagojne ne rrjetet sociale per punet e qendres dhe te kryetarit te bashkise Erion Veliaj.

F49FA6A0 37AE 4E19 B341 6D108AB48443
Email-i eshte nje forme presioni qe u behet punonjesve per te mbajtur vendin e tyre te punes dhe jo vetem.

Kjo nuk eshte hera e pare qe perballemi me te tilla mesazhe kercenuese nga drejtues partiale neper administrata shteterore.
Per me teper lexoni emailin e plote:

CF7257CC 7250 479B B7E4 8D2BBFF6DF7E

6AEC2D3A F653 4847 9BE9 2C2B21BD2407

Të ngjashme