Lajm i fundit-Sulmohet Ambasada Shqiptare ne Beograd

1 vit më parë

Eshte shenuar diten e sotme nje incident ne ambasaden Shqiptare ne Beograd te Serbise.

Mesa behet me dije,ambasada eshte sulmuar nga disa njerez ende te paidentifikuar duke hedhur shashka ne oborrin e ambasades.

Ambasadori ndodhej brenda institucionit kur shashkat jane hedhur dhe fatmiresisht nuk raportohet per te lenduar dhe as deme materiale.

Policia ka shkuar ne vendin e ngjarjes ku edhe po punon per zbardhjen e ceshtjes dhe identifikim e autoreve

Të ngjashme