Kryefjala Logo

Plisi shqiptar në duart e Papa Françeskut!

4 Janar, 2024 | 9:58 am

Simboli i shqiponjës dykrenare është kthyer në ‘modë’ kohët e fundit, teksa e kemi parë të përdoret nga personazhe me emër nëpër botë si Drake apo Kanye West.

Së fundmi po bën xhiron e rrjetit plisi shqiptar që ka përfunduar edhe në duart e Papa Franceskut. Nuk dihet ende se kush është autori i fotos dhe rrethanat që Papës i ra në dorë një plis shqiptar.

IMG 5806

Të ngjashme