Kryefjala Logo

Video Ekskluzive: Provat e Elvana Gjatës live një natë para koncertit

22 Qershor, 2023 | 11:35 am

Ditën e sotme Elvana Gjata do të mbajë koncertin madhështor në stadium. Ndonse kurioziteti është i madh nga të gjithë fansat e saj.

Mbrëmjen e djeshme këngëtarja ka bërë provën e gjenerale, teksa Kryefjala.com ka siguruar një video të këtij momenti. Elvana shihet e veshur me të kuqe dhe çizme të zeza, por nuk dihet ende nëse kjo do të jetë një nga veshjet e koncertit apo jo.

Gjithësesi performanca e saj Live është vërtetë emocionuese.

Të ngjashme