Kryefjala Logo

U aludua për një lidhje dashurie por është ndryshe! Ja si qendron e vërteta e marrëdhënies së Dafina Zeqirit me biznesmenin

24 Gusht, 2023 | 8:52 pm

Pas ndarjes nga DJ Geek Dafina Zeqiri u përfol për një lidhje dashurie me biznesmenin Kreshnik Gjergji. Ndonse pas fotove të publikuara ditën e sotme, kudo u aludua dhe y prezantuan si çifti i ri në showbiz.

Por faktikisht e vërteta qendron ndryshe! Burime për Kryefjala.com kanë mësuar se në fakt Dafina dhe Kreshniku janë kushurinj, madje biznesmeni është në një lidhje dashurie me një vajzë të panjohur.

Gjithashtu të njëjtën gjë Dafina e ka publikuar rreth një muaj më parë, duke treguar me një foto se ata janë kushërinj. Gjithësesi, në këtë vit të suksesshëm në muzikë të Dafinës, edhe jeta e saj private luan një rol kyç.

11B2EDB7 53F4 420C A320 76F14B1BC998

Të ngjashme