Kryefjala Logo

(Ekskluzive) Zbulohen dy prej konkurrentëve të Big Brother VIP 3

6 Dhjetor, 2023 | 2:19 pm

Big Brother VIP 3 pritet të nisë në janarin e vitit që vjen, ndonse ka patur shumë aludime mbi prezantuesit, ku thuhet se këtë vit do të jetë Ledion Liço.

Gjithashtu disa prej emrave të përfolur si banorë janë: Roza Lati, Jul Deda, Dorina Mema. Por së fundmi burime për Kryefjala.com kanë zbuluar dy emra të tjerë.

Bëhet fjalë për balerinin Graciano Tagani dhe këngëtarin e muzikes rrok Endrik Beba. Rikujtojmë se Graciano ka patur ftesë edhe në BB VIP 1 të cilin asokohe e ka refuzuar.

Gjithësesi mbetemi në pritje për të zbuluar personazhe të tjerë që do i bashkohen këtij rrugëtimi.

4F656E11 07C9 44AA B4B7 BCE8D2DC2AF8 922693B5 86CC 4DDD A362 5434C3BEB67F

Të ngjashme