Kryefjala Logo

(Ekskluzive) Zbulohen dy emra të tjerë që i bashkohen listës të pjesëmarrësve të Big Brother VIP Albania 3

13 Dhjetor, 2023 | 11:06 am

Kryefjala.com ka zbuluar disa prej emrave që do të jenë pjesë e Big Brother VIP Albania 3, ata janë: Graciano Tagani, Endrik Belba, Dorina Mema, Cubi Metkaj, Bardhi, La Fazan dhe Alfio Rrotani.

Ndonse ditën e sotme, burime për Kryefjala.com kanë zbuluar dy emra të tjerë. Bëhet fjalë për ish konkurrentin e Përputhen, Fation Kuqarin dhe folsen e Top Albania Radio Ksenja Shoshaj.

Deri më tani ka patur edhe aludime për emra të tjerë, por mbetet të presim edhe pak…

A41412A8 E524 4494 B259 AD17B79BCAE5

B5FC0EC5 8514 469A 8C7F FF3B68EA990B

Të ngjashme