Kryefjala Logo

(Ekskluzive) Pas Gracianos dhe Endrik Bebës, zbulohen tre konkurrentë të tjerë të Big Brother VIP 3

8 Dhjetor, 2023 | 7:46 pm

Sa më shumë afrohet data e fillimit të Big Brother VIP 3, aq më e vështirë bëjet mbajtja sekret e personazheve që do të marrin pjesë.

Pak ditë më parë Kryefjala.com ka zbuluar se dy konkurrentët e parë do jenë balerini Graciano Tagani dhe këngëtari Endrik Beba. Ndonse ditën e sotme kemi zbuluar të tjerë emra.

Burime për Kryefjala.com kanë zbuluar se konkurrentët e radhës të BB VIP 3 do të jenë moderatori e kuzhinieri Alfio Rrotani, këngëtari La Fazani (Arbër Salihu) dhe reperi Bardhi.

Ndonse deri më tani janë zbuluar vetēm djem, shumë shpejt do ju sjellim edhe emrat e disa vajzave pjesëmarrëse.

F7CDA1C1 3E54 4074 AB15 64241FCF3527

6AB5EC13 B607 404B A28D FA5166D7FA52

62EA5520 9B94 42E6 BFC2 97F130D80988

Të ngjashme