Kryefjala Logo

(Ekskluzive) Kiara Tito në pritje të ëmbël?

13 Shtator, 2023 | 1:26 pm

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë çifti më i përfolur i momentit. Dashuria dhe martesa e tyre u realizua në Big Brother por u shoqërua me polemika edhe jashtë.

Ditën e djeshme Luizi ka publikuar një story pranë një gruaje shtatzënë dhe shkruan; Rrahjet më të bukura në botë. Duke hedhur kështu disa aludime.

68C05F44 F16C 419F A1A7 C127DB17DB4F

Burime për Kryefjala.com kanë zbuluar ditën e sotme se Kiara Tito është në pritje të ëmbël, rreth 1 muajshe shtatzënë.

I urojmë shtatzani të lehtë!

Të ngjashme