Kryefjala Logo

(Ekskluzive) Aktorja e humorit që i shtohet listës të pjesëmarrësve në Big Brother VIP Albania 3

12 Dhjetor, 2023 | 2:55 pm

Kryefjala.com ka zbuluar para disa ditësh emrat e disa prej konkurrentëve që do të jenë pjesë e Big Brother VIP Albania 3. Ata janë: Graciano Tagani, Endrik Beba, Bardhi, La Fazani dhe Alfio Rrotani.

Ashtu siç u premtuam kemi zbuluar edhe emrin e aktores të njohur që do ti bashkohet listës së pjesëmarrësve. Burime për Kryefjala.com kanë zbuluar se ajo është Cubi Metkaj.

Cubi ka qenë aktore e Klanifornia dhe aktualisht është moderatore në MCN. Ajo njihet për karakterin e saj dhe shakatë, një ndër aktoret e spikatura të humorit, e sigurt që do të mbështetet nga publiku i gjerë.

9A31F96D 0E33 4A3D A236 3F3C10F8C07B

Të ngjashme