E papritur! Einxhel largohet nga BB VIP!

Nominimi i kesaj jave eshte pritur me shume siklet dhe nga banoret sidomos nga Einxhel e Dagz. Te cilet duket sikur jane c’mallur me njeri tjetrin.

Mbremjen e sotme pas nominimit te Ilirit, Einxhelit dhe Dagzit nga shtepia e BB eshte larguar Einxhel.

Mbetet per tu pare nese ajo do te kete bilete kthimi!

Previous articleHistoria e dhimbshme, Arjola rrefehet mes lotesh: Tentova te hidhesha nga ballkoni, mami me tha ku do i lesh femijet!
Next articleNdahen Donald dhe Beatrix: Eshte me mire te jesh vetem!