Shenjat e horoskopit që nuk e dinë as vet çfarë duan

1-Binjakët

Binjakët janë një shenjë që lodhet shumë lehtë dhe kanë vazhdimisht nevojë për stimuj dhe të reja.

2-Gaforrja

Gaforrja në përgjithësi është një tip shumë konfuz. Pikërisht për këtë, është një shenjë e vështirë edhe në dashuri.

3-Akrepi

Në dashuri, akrepi është shumë serioz dhe i rëndë. Pretendon shumë, si nga vetja ashtu dhe nga personi në krah. Ja pse është e vështirë të bësh një akrep të dashurohet me ty.

4-Bricjapi

Bricjapi është një shenjë që i përkushtohet shumë punës dhe ka prioritete të mirëpërcaktuara në jetë, ndaj nuk i dorëzohet lehtë iracionalitetit të dashurisë.

5-Ujori

Ujori është një shenjë që e do pavarësinë dhe lirinë, prandaj e ka shumë të vështirë të lidhet me dikë. Nuk është alergjik nga dashuria, por është një shenjë që kur bëhet fjalë për marrëdhëniet, është pak ndryshe nga të tjerët.

Previous articleNormale eshte kjo? Vajza e Rudines, puth ne buze Markun
Next articlePaolo Fox tregon kush ka fat sot në dashuri!