Kryefjala Logo

Xhinset e Elvanës i vesh Kida…

4 Korrik, 2022 | 12:57 pm

Ndodh shpesh që këngëtaret shqiptare të bëjnë “Xing” me veshje. E njëjta gjë ka ndodhur edhe me dy këngëtaret e njohura shqiptare, Elvana Gjata dhe Kida. Në prill Elvana ka bërë një blerje shumë interesante tek Diesel, siç janë këto xhinse fantastike dhe tejet të veçanta.

48CB3BF0 76FD 4775 8848 BDB41CF342BC

Të njëjtat xhinse i ka veshur edhe Kida në “Alba Festival” që u mbajt këto ditë në Zyrih dhe që bëri bashkë këngëtarët më në zë të momentit, ndër ta edhe Kidën.

718B4422 5691 4778 89F9 E1550F295A38

Rastësi e bukur kjo mes vajzave dhe secilës i duken shumë bukur këto xhinse në trup.

Të ngjashme