Kryefjala Logo

I lëshoi dhe Bora pëllumbat! Dielli i doli, po ajo shkriu?

18 Prill, 2022 | 6:40 pm

Ditën e djeshme Bora Zemani ka publikuar një shkrim ku mes së gjithash kërkonte mos shkruheshin gjëra të pavërteta (sipas saj) dhe njëkohësisht shprehej se momentalisht nuk kishte asgjë me Donaldin.

Ndërkohë ky i fundit në postimin e tij u shpreh se shpresonte që të dilte dielli e të shkrinte bora. E mesa duket doli dielli!

Bora publikoi një foto me emojin e diellit, e tani nuk kemi faj ne, vetë ajo po jep shenja! Thuaj pastaj prap jo se kisha në atë kuptim, aq më tepër as me kohën sot nuk lidhet se na mbyti i ftohti!

5629A96B A3F1 4E20 8E86 125762E21B5F

Të ngjashme