“Une kam mendimin tend, ti ke mendimin tend”- gafa e Arber Hajdarit ndez rrjetin

7 muaj më parë

Njerez jemi, gafa bejme- kot nuk ka dale kjo shprehja.

Se fundmi ne rrjet po qarkullon nje video e Arber Hajdarit gjate mbremjes se djeshme ne spektakel. Ai ka qene duke komunikuar me Donaldin dhe i ka thene:

”I dashur Donald, trego respekt ne komunikim sepse nuk eshte normale qe te besh kete lloj komunikimi. Une kam mendimin tend, ti ke mendimin tend”.

 

Të ngjashme