Thursday, October 28, 2021

Latest Posts

U tha se u ndane, Nevina Shtylla kapet mat me te dashurin!

Rreth 3 vite me pare ne media u publikuan foto te moderatores Nevina Shtylla me te dashurin e saj jurist Arber Myftaraj.

Por prej disa kohesh Nevina ishte folur se i kishte dhene fund marredhenies se saj dhe ishte shkeputur nga syte e publikut persa i perket jetes sentimentale.

Por duket se ajo jo vetem qe vazhdon lidhjen me juristin por edhe jetojne bashke. Script.al ka publikuar nje foto te Nevines me partnerin ne supermarket ku shihet se ne duar kane gjera per shtepine.

E pra, tani na mbetet te presim vetem t’ja bejne bam! Ndonse Nevina gjithmone eshte treguar e rezervuar per kete ceshtje!

Latest Posts

Don't Miss