Trekendeshi i Bermudes kap Beniaden, ja cfare zgjodhi!

8 muaj më parë

Mbremjen e sotme trekendeshi i Bermudes i ka rene pikerisht Beniades. Produksioni ka vendosur qe ti realizoje endrren Beniades qe ta coje familjarisht ne Maldive, ama do te vendose ne rrezik banoret.

”Kjo gjeja vjen njehere ne jete. Mund te dukem egoiste por jam kurioze ta di cila eshte gjeja negative”- ka thene Beniada.

Nderkohe ajo ka quajtur Arbanen “shtrige” dhe aspak simpatike duke qeshur qe e ka vendosur para kesaj zgjedhje.

Denimi per banoret pervec Beniades dhe mikeshes ose mikut te saj eshte qe te gjithe banoret duhet te lahen te flene dhe te hane jashte! Beniada ka zgjedhur te shpetoje Einxhel, pasi keto dite ka qene e semure!

 

Të ngjashme