Kryefjala Logo

Telashet për Stresin nuk kanë të sosur. Lexoni historinë e radhës…

26 Janar, 2023 | 11:33 am

Stresi u ka treguar banorëve të Big Brother Vip Kosova një histori që i ka ndodhur me vajzën e tezes së tij. Ai tha se ka një teze që jeton në Australi dhe përkatësisht edhe vajzat e saj. Por kur ato erdhën në Shqipëri reperi vendosi ti shoqëronte në një prej ambienteve të jetës së natës në Tiranë.

Ai tha se me njërën prej kushërirave kishte vallëzuar dhe i kishte vendosur dorën mbi shpatulla. Kaq kishte mjaftuat dhe në atë moment “mediat e degjeneruan”. Stresi tregoi se mediat shkruajtën për të duke menduar se vajza në fjalë është e dashura e tij.

Ehhh gjëra që ndodhin kur je personazh publik…

 

Të ngjashme