Saturday, October 16, 2021

Latest Posts

Tea i nxjerr bojën Beartit: E zura unë se kishte turp!

Tea dhe Bearti jane nje nder ciftet me te perfolur te Perputhen aktualisht. I gjithe lemshi u be pasi Tea doli e lidhur me Andin por ne te vertete dashuronte Beartin.

Ata rrine pothuajse gjithe kohen bashke ne Kosove dhe shprehen shume te lumtur, por se si nisi cdo gje nuk e kishin zbuluar.

Ne nje pyetesor ne Instagram Tea eshte pyetur se cfare i ka pelqyer me shume tek Bearti dhe e fitoi si femer.

”Nje korigjim, Beartin e zura une sepse ai kishte turp”- ka thene Tea duke qeshur dhe duke pritur aprovimin e Beartit.

E pra tani eshte e qarte, Tea kurre nuk e paska pelqyer Andin.

Latest Posts

Don't Miss