Wednesday, December 8, 2021

Latest Posts

Tani e kuptuam nga kush ka trasheguar bukurine Miriam Cani

Miriam Cani eshte nje nder vajzat me te bukura te showbizit e cila ka dalluar edhe per thjeshtesine e saj.

Por tani me e kemi te qarte se ku e ka marre ajo gjithe bukurine.

Mbremjen e djeshme, Miriam ka publikuar nje foto te te emes ku i uronte ditelindjen dhe shprehej se i mungonte shume.

Ngjashmeria mes tyre ishte kaq e madhe dhe mami i Miriamit ka qene nje grua mjaft simpatike.

Latest Posts

Don't Miss