Skandaloze! Sabiani kap nga te pasmet Beniaden

10 muaj më parë

Se fundmi ka bere xhiron e rrjetit nje video e Sabianit teksa i kap te pasmet Beniades dhe me pas i thote: vet ma solle bythen ketu!

Komentuesve te cileve nuk u ka shpetuar kjo gje jane shprehur se Beniada me pas ka fjetur me Einxhelin pasi Sabiani tentonte ti futej ne krevat dhe ka shkaktuar frike tek ajo.

Kjo ka ndodhur pas festes se organizuar ku duket se kengetari ka qene ne gjendje te dehur!

Të ngjashme