Saturday, October 23, 2021

Latest Posts

Skandal ne transmetimin Live te Big Brother VIP. Semi del ne ekran me gjoksin jashte.

Kur transmetimi eshte live ka probleme te ndryshme, ama s’ishte pare e degjuar qe te dalin te gjitha sheshit. Javen e kaluar teksa Arbana ka hapur lidhjen me shtepine duke nisur spektaklin, Semi eshte hasur me nje situate aspak te zakonshme.

Duke hekurosur asaj i ka rene xhaketa dhe i ka dale komplet gjoksi jashte. Ajo eshte perpjekur ta mbuloje dhe eshte kaluar me nje batute nga Arbana.

Epo ndodh edhe keshtu, se e hoqi vete apo i ra kete e gjykoni ju!

Latest Posts

Don't Miss