Kryefjala Logo

Sindi i Perputhen surprizoi Olsa Muhameti : Te lutem kthehu do me heqin nga TCH kam dhe mamin shume semure

14 Shtator, 2021 | 9:38 am

Sindi e Perputhen ka habitur me deklaratat qe ka dhene ne intervisten e fundit ne Kosova Show. Asaj i eshte kerkuar te imitoje personazhet ku nder ta ka qene edhe autorja e Perputhen Olsa Muhameti. Fillimisht Sindi ka imituar Olsen duke i kerkuar klikimet dhe te aktivizohej qe te rriste followersat ne Instagram.

Me pas ajo ka treguar se pasi u largua nga Perputhen pas sherrit me Julin, Olsa ka folur 4 ore ne telefon me mamin e Sindit qe i mbushte mendjen te kthehej.

”Nese nuk kthehesha une, Olsen do ta pushonin nga Top Channel per keqmenaxhim, sepse show do te merrte fund, une s’do te isha kthyer por u ktheva vetem se ajo permendi nje moment mamin qe e ka semure dhe duke qene se une jam shume e lidhur me familjen, thashe s’mund t’ja bej ne kete moment.- ka thene Sindi.

Deklarat e cila ka habitur jo pak ndjekesit.

Per me teper ndiqeni;

Të ngjashme