Thursday, October 28, 2021

Latest Posts

Si dukej Samanta Karavella ne fillimet e karrieres te saj?

Samanta Karavella eshte nje emer mjaft i dashur per publikun. Ndonse here pas here zhduket ajo rikthehet serish fuqishem.

Vec se kengetare eshte dhe nje nder vajzat me simpatike te showbizit. Por me kalimin e viteve edhe ajo kq ndryshuar bindshem.

Kryefjala.com ka zbuluar nje foto sesi dukej ajo ne fillimet e karrieres se saj. Shume ndryshe por e lezetshme ama.

Latest Posts

Don't Miss