Kryefjala Logo

Shakaja që Donaldi i bëri Borës dhe që shumë pak njerëz e kapën

3 Tetor, 2022 | 2:14 pm

Pas daljes së Borës në emisonin e binjakëve që shuajti zërat e rikthimit(të ditura që muaj më parë),fotot nga dasma e Arbër Hajdarit ku dyshja u pa gjithë kohës bashkë,nuk habitën askënd.

Madje duket se aq shumë janë ‘sosur’ njerëzit sa ndryshe nga disa kohë më parë ku kapnin edhe detajin më të vogël,kësaj here ju ka shpëtuar një shaka e Donaldit drejtuar Borës.

Gjatë kohës së kërcimin,Donaldi nxjerr telefonin dhe i bën të ditur Borës se po e filmon ndërkohë që ajo kërcen.
Por,ajo që ju ka shpëtuar është se Donaldi nuk po filmon asgjë pasi telefoni duket i kyçur dhe tregon orën aktuale(siç ndodh me çdo ekran telefoni)
Për më shumë ndiqni videon me sytë katër!

Të ngjashme