Semi i thote po nje mbremjeje relaksuese me ish-in e shoqes,Donaldin

1 vit më parë

Per dite me rradhe banoret te cilet u ndane ne cifte ju pergjigjen pyetjeve te percaktuara nga “Vellai i Madh” si nje prove sinqeriteti.

Fale kesaj prove mesuam me shume per banoret te cilet folen dhe treguan ngjarje emocionuese te jetes se tyre.Cifti fitues qe do perzgjidhej nga publiku si me i sinqerti kishte te drejten e nje surprize nga “Big Brother”

Cifti me i votuar ishte Iliri me Arjolen qe perfituan nje nate me jakuzzi dhe shampanje por kta te fundit e refuzuan duke i bere oferte Fifit dhe Granitit qe gjithashtu e refuzuan.

Kush e mori me gjithe qef?

Po,pikerisht ata..Semi dhe Donaldi qe pervec Bores po zbulojne se bashku ne kete aventure plot te perbashketa.

Të ngjashme