Saturday, December 4, 2021

Latest Posts

Semi i kerkoi nje gote uje,Igli i kthehet keq:”Hajde merre vete..”

Igli Zarka po sjell nje fryme te re ne shtepi.Negative apo pozitive e gjykon “sovrani” ama po sjell dicka dhe ne kjo na intereson.

Veprimi i tij i fundit ka bere te diskutohet pasi Semi i ka kerkuar nje gote plastike dhe si pergjigje mori nje refuzim duke i thene:

“Leje cigaren dhe hajde merre vete,une po ha buke Semi”

Arditi nderkohe qe ndodhej prane Iglit buzeqeshi me ironi duke shtuar:”E bukur ishte kjo skene me pelqeu”

Edhe ne Ardit,edhe ne..

Latest Posts

Don't Miss