Kryefjala Logo

Së shpejti dasmë? Urimi i DJ Geek për Dafinën sapo na bëri lëmsh!

2 vite më parë

Dafina dhe Dj Geek prej disa kohësh kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre dhe nuk ngurrojnë ta tregojnë edhe në rrjetet sociale.

Sot, Dafina festonte ditëlindjen dhe Dj Geek ka bërë një urim shumë të ndjerë për të. Ai ka publikuar një foto me Duffyn dhe shkruan:

“ Urimet më të mira për vajzën më të mirë në botë dhe gëzuar ditëlindjen! Ti je vërtetë gruaja më e mrekullueshme, më mbështetëse dhe më e kujdesshme që do të donte dikush në jetë dhe unë jam shumë me fat që të kam! Të dua shumë! “.

Por ajo ç’ka na ka kuriozuar më shumë është komenti i Dafinës e cila shkruan: “Faleminderit burri i ardhshëm!”.

Pra kemi ndonjë dasmë në horizont?

496CA8D4 5B51 432B 97B2 D33194E9CD4D

Të ngjashme