Wednesday, January 19, 2022

Latest Posts

Ja ndolli PM? Sarah Berisha largohet nga BB VIP

Mbremjen e sotme ne nominim kane qene Dagz dhe Sarah. Ku kjo e fundit eshte larguar.

Mesa duket ja paska ndjelle PM pasi u fut surprize javen e kaluar dhe i tha se e priste javen tjeter.

Monika ka qene ajo qe eshte prekur me se shumti ne kete pjese. Nderkohe Pm eshte shprehur se eshte mire qe do dale.

Latest Posts

Don't Miss