Kryefjala Logo

Sara Hoxha zbulon gjininë e fëmijës së tretë

2 vite më parë

Me anë të një videoje emocionuese Sara Hoxha ka zbuluar këtë të diel gjininë e fëmijës së saj të tretë. Ajo dhe moderatori i njohur, Ledion Liço janë në pritje të një vajze dhe këtë e ka treguar ngjyra rozë që gjendej brenda tullumbacit.

Ky moment e ka lumturuar aq shumë Sarën sa ajo ka shpërthyer në brohorima. Pranë saj gjendej si gjithnjë motra e madhe, Lori e cila duket e emocionuar për pjesëtaren më të re të familjes.

Edhe London me Roman do të bëhen së shpejti me një motër.

https://www.instagram.com/tv/CccVQEMKSYC/?igshid=NDA1YzNhOGU=

Të ngjashme