Kryefjala Logo

Sara dhe Ledioni do të bëhen prindër për herë të tretë

6 Prill, 2022 | 4:53 pm

Ky episod i radhës i programit “Ëndërrtjerrësit”  vjen me lajme ekskluzive. Sara dhe Ledioni do të bëhen prindër për herë të tretë.

Lajmin e mësuam nga promoja në Instagram-in e Top Albania Radio, ku shohim që të ftuarit urojnë moderatorin Ledion Liço “me një gocë”.

Gjinia e bebit nuk dihet ende por nga përgjigja moderatori i “The Voice” Ledion Liço duket se dëshiron që këtë herë të bekohet me një vajzë.  Çifti janë prindër të dy djemve, London dhe Roman.

https://www.instagram.com/tv/CcAqECRD8S8/?utm_medium=copy_link

 

Të ngjashme