Tuesday, December 7, 2021

Latest Posts

Rudina Dembacaj publikon albumin me fotot e dasmes

Pak dite me pare Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kane kurorzuar dashurine e tyre. Rudina eshte shprehur mjaft e lumtur si dhe kishte menduar nje dasme plot detaje.

Pak me pare ajo ka postuar foto nga dasma ku jane disa momente mjaft magjike me bashkeshortin e saj dhe femijet e tyre.

Latest Posts

Don't Miss