Saturday, October 23, 2021

Latest Posts

Rudima Dembacaj dhe Mark Frroku martohen zyrtarisht në kishë. Detaj i çuditshëm, Rudina vendos rrip të zi në fustan

Martohen zyrtarisht Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku , cifti eshte kurorzuar sot ne institucionin final te dashurise. Ceremonia u mbajn ne kishe pak ore me pare

“Kemi Zotin dëshmitar!” -ka shkruar Rudina ne publikimet e fotove nga dasma. Ajo ka zgjedhur një fustan të bardhë me mëngë treçerekshe dhe me një rrip të zi të trashë në mes, duke e kombinuar me vathë të mëdhenj me gurë të zinj. Flokët i ka mbajtur gjysmë të kapur me një vello.

Çifti nuk ka ndarë ende pamje të tjera nga dasma, prandaj tani për tani na duhet të mjaftohemi vetëm me këto foto.

Latest Posts

Don't Miss