Ronela Hajati ka nje pergjigje per te gjithe skeptiket: Kam sakrifikuar gjerat me te shtrenjta per tu pelqyer njerezve!

8 muaj më parë

Pas fitores te Ronela Hajatit ka patur shume skeptike dhe nga ata qe i jane kundervene. Aman keta specie jane te mbytur nga adhuruesit e kengetares. Pak me pare Ronela ka bere nje postim ne Instagram ku uron festat dhe u pergjigjet gjithe skeptikeve.

“Viti 2020 dhe viti 2021 kane qene nga vitet me te veshtira te jetes sime! Jo se skam pasur vite te tjera te keqija,por kto kane qene ato me te veshtirat per tu fshehu qe cdo gje eshte ok! Dhe jo nga ana financiare,as dashurore po nga nje faktor tjeter qe nuk dua te permend . Sot dua tju uroj shendet e pozitivitet me njeri tjetrin!
Sepse nuk e kemi…

Fitorja e festivalit ka qene gjeja me e sakte qe me ka ndodhur ne kete periudhe. Kemi punuar aq shume per kengen “SEKRET” e prape sjam e kenaqur akoma. Performanca ime eshte per here te pare trending ne Europe si asnjehere. Komentet e shumta nga te huajt jan 95 perqind pozitive. Kontestime? Gjithmone do kete,totalisht normale! Por urrejtje nga artiste per nje vajze qe ka punuar me vite te tera per shume artiste te tjere,per texte te mrekullueshme ,melodi te mire,eshte e neveritshme dhe diabolike. Do thoni kujt i plas? Mua! Qe kam sakrifikuar gjerat me te shtrenjta per ti pelqyer njerzve! Komentet e keqija kane qene minimale por te gjitha nga adresa shqiptare.me fal nga gjithe ju “poetet” qe zhargonin e keni te mrekullueshem! Nje artist i vertete e ka zemren e madhe e te bukur,jo te lige! Nje artist i vertete nuk ble as tekste as muzike por ulet dhe punon! Gezuar 2022! Ju dua pafund! Dhe mos harroni : Vetem shendet se te gjitha rregullohen!”- shkruan fituesja e FK.

Të ngjashme