Friday, January 28, 2022

Latest Posts

Ronela Hajati dergon Shqiperine ne Eurovison,reagon aktori:”Tekstet i shkruajne e ne WC”

Ronela Hajati u shpall fituese e festivalit te kenges duke perfaqesuar Shqiperine ne Itali me kengen “Sekret”

Reagimet kane qene te shumta sic ndodh gjithmone ne mbylljen e nje spektakli.

Keto lloj formatesh nuk i japin vetem publikut te drejten e te shprehurit mendimin por edhe shume njerez te famshem reagojne pas shpalljes se fituesit.

Njejte ka ndodhur me aktorin Çun Lajçi i cili u shpreh se ky ishte mjerimi i fundvitit.

Postimi i plote:

Mjerimi i fundvitit

S’e besoni, e di, por atë natë, mbas kësaj kange, ika n’shtrat, tue i thanë Galushës: Kjo mjerane fiton! Ajo kundërshtoi dhe m’kqyri shtrembët! Po i thashë, se kjo qenka ermene, azerbejxhane, jevge e ruse e asnji grimë shqiptare. Kështu ka degjenerua nji pjesë e madhe votuesish e kangëtarësh që tekstet i shkruejnë ne WC ose tue ba se*x!

Mjerimi m’kaploi kur e lexova ne internet se kjo kishte fitua e do ta prezantoi Shqipninë n’Eurovizion!

Latest Posts

Don't Miss