Kryefjala Logo

Robert Berisha tregon pse mungoi në ditëlindjen e Renee

16 Maj, 2022 | 2:38 pm

Në mediat rozë është përfolur për një krisje të marrëdhënies mes Robert Berishës dhe ish-bashkëshortes së tij, Nora Istrefi. Ish-partnerët nuk e ndjekin njëri-tjetrin as në rrjetet sociale, madje u vu re edhe mungesa e Robertit në ditëlindjen e Renee, të cilën ja festoi Nora.

Megjithatë Roberti ka postuar në rrjetet sociale një foto tre orë më parë ku ka qenë i pranishëm në një event në Londër.
1EA4512C 1885 4279 98D7 2F9E3C83FC4E

Mesa duket me këtë foto Roberti do të na thotë që ka qenë jashtë shtetit prandaj dhe ka munguar në ditëlindjen e vajzës së tij. Megjithatë ai e ka uruar atë publikisht me atë një fotoje që ka postuar në Instagram.

Të ngjashme