Saturday, December 4, 2021

Latest Posts

Reperi Shqiptar perseri ne probleme.Shpallet ne kerkim nga policia

Reperi Shqiptar,Feronit Shabani,i njohur me emrin Fero dyshohet se ka sulmuar bashke me truprojen e tij,producentin Jetmir Agaj.

Incidenti thuhet se ka ndodhur ne Prishtine,ne studion e reperit.Burimet nga policia bejne me dije se gjate zenkes eshte perdorur nje arme zjarri nga truproja i Feros,Bujar Ibishi.

Truproja ka qene ai qe i ka drejtuar armen nipit te Agajt duke i thene “mos u afro,se t’vraj”

Fero dhe Bujar Ibishi jane shpallur ne kerkim nga policia.

Latest Posts

Don't Miss