Kryefjala Logo

Reperi i Babastars i jep fund lidhjes disa vjeçare

21 Maj, 2022 | 1:04 pm

Onat është një nga figurat publike të radhës që ka mbyllur një kapitull romantik.Sipas Prive reperi i Babastars i ka dhënë fund lidhjes disavjeçare me të dashurën e tij.

Thuhet se këngëtari i njohur i kanë fund lidhjes prej disa muajsh jo vetëm në realitet por edhe në virtualitet pasi nuk shfaqen më bashkë as në rrjetet sociale.

Por çifti është ndarë pa drama dhe zhurma gjë e cila nuk ka rënë në sy të mediave menjëherë. Por kjo nuk e ka penguar aspak reperin të vijojë me planet e tij në muzikë, pasi sot në orën 17:00 ai do të publikojë këngën e tij të re me Cozman.

8FD5A265 1C4F 4D45 97FA BA64FA593EB6

 

Të ngjashme