Protesta për Jonadën, rrjeti mbushet me fotot e Bora Zemanit!

2 muaj më parë

Pak ditë më parë Jonada 7 vjeçare humbi jetën si pasoje e pakujdesisë të policit që lundronte me skaf në bregun e Potamit. Që prej asaj dite nuk janë ndalur protestat në kryeqytet ku kanë marrë pjesë shumë njerëz. Mes tyre edhe personazhe publikë.

Por ajo ç’ka ka bërë përshtypje është fakti se ndonse personazhet bënë protestë të madhe në rrjet, në shesh kanë dalë vetëm Fjoralba Ponari dhe Bora Zemani. Ndonse fotoj e Borës në protestë po bën namin në rrjet ku ajo shoqërohet edhe nga i biri.

Ndonse shumë njerëz protestojnë të tjerët i shoqërojnë nga ekrani telefonit edhe pse duhet te ishin atje.

Të ngjashme