Wednesday, January 19, 2022

Latest Posts

Policia shkon ne shtepine e Big Brother Vip!

Sot dukej te ishte nje dite mjaft e ndezur persa i perket debateve ne shtepi.

Banoret jane pozicionuar dhe neper cepat e tyre flasin per njeri tjetrin.

Arjola,nga hera e shkuar duket te kete ndryshuar shume duke u kthyer pothuaj kunder te gjithe atyre qe nuk i ka ne krah si Ilirin,Moniken,Big Mamen dhe Meridianin.

Pjesa tjeter me Donaldin,Einxhelin,cunat Pm&Dugz me pjesen e mbetur jane grupi tjeter.

Arjola madje pati debat te ashper edhe me Dobaldin ku nder te tjera ajo i tha se kurre nuk e ka pelqyer Donaldin.

“Kapakun” ja vune sirenat e policise ku mesa duket kane mberritur ne shtepine e Big Brother Vip sepse mendohet qe disa qytetare kane hedhur nga jashte sende te forta brenda neper shtepi duke dyshuar edhe per fishekzjarre!

Nuk dihet ende me ke e kane patur..

Latest Posts

Don't Miss