Wednesday, December 8, 2021

Latest Posts

Plas sherri ne Top Channel? Zihen Flor Gjini dhe Erjona Rusi

Dy moderatorët e njohur të emisionin ‘Shqipëria Live’, Erjona Rusi dhe Flori Gjini janë përfshirë në një sherr me njëri-tjetrin. Madje tashmë ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin as në Instagram.

Ky detaj është vënë re dhe përflitet se mes dy moderatorëve paska patur një konflikt.Sipas Iconstyle, konflikti mes dy moderatorëve me sa duket ka kohë që ka nisur sa që shpesh herë janë vërejtur edhe fërkime live në emision.

Nuk dihen ende arsyet pse ata të dy janë konfliktuar.

Erjona dhe Flori janë çdo ditë përkrahë njëri tjetrit në Top Channel, por nga informacionet brenda televizionit ata nuk shoqërohen më me njëri tjetrin.

 

Latest Posts

Don't Miss