Kryefjala Logo

Për stilisten shqiptare kjo politikane është unike në stil

20 Prill, 2022 | 4:33 pm

Stilistja Stela Sallaku e cila së fundmi është bërë edhe nënë ka treguar se politikania shqiptare me stilin më unik është Majlinda Bregu.

Bregu e cila mban që prej vitit 2018 pozicionin e Sekretares së Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal (RCC), është komentuar gjithnjë për stilin e saj unik të veshjeve.

Por sot në një nga mbledhjet e saj rutinë në Bruksel, Bregu shfaqet e veshur bardhezi dhe kostumin e saj e ka shoqëruar me atlete që e bëjnë veshjen edhe më moderne. Jeleku poshtë xhaketës është gjithashtu nj

9FE27320 B725 482B B1E4 43B394E0862C

65692842 1E74 4BC6 8C07 EFBF985F408D

Majlinda Bregu ka mbajtur postin e Ministres së Integrimit, atë të zëdhënëses së Qeverisë Berisha si dhe atë të deputetes së Tiranës për tre mandate rresht.

Të ngjashme