Kryefjala Logo

Për lidhjen e Keisit me Lorencin nuk foli vetëm Sabiani por dhe prindërit e Kristit…

26 Mars, 2023 | 11:53 am

Lorenc Hasrama ka pranuar publikisht se ka patur një lidhje me Keisi Medinin jashtë “BBV.”
E gjithë kjo situatë ka sjellë edhe reagimin e familjarëve  të Keisit dhe Kristit, me të cilin ajo pati një njohje të shkurtër brenda “BBV.”Sabiani, është treguar i ashpër me Lorencin ndërsa kërkon nga e bija që ajo të dalë nga jashtë shtëpisë.

4D6F351A 450F 4671 9255 EE0CA46FF933

Një reagim ka ardhur edhe në llogarinë zyrtare të Kristit në Instagram, ata theksojnë se Kristi nuk ka marrë asnjë kërkesë faljeje as nga banorët as nga Keisi.

188BC1A0 3CC6 4B83 9688 34AEC47380C9

Të ngjashme