Friday, October 15, 2021

Latest Posts

Pas rikthimit ne Perputhen, ndjekesit “mbytin” Tean:Kulmi i hipokrizise televizive!

Mbremjen e djeshme Tea dhe Bearti kane qene te ftuar special ne Perputhen. Intervista e tyre dukej shume e sikletshme aq sa dhe Bora i ka pyetur 3 here sesi e kalojne diten.

Nderkohe qe kishin gjera me te rendesishme per te sqaruar si pershembull largimin nga emisioni, cfare ndodhi me Andin, te kerkonin falje. Por duket se Tea ka vendosur ultimatum qe s’do te flase per keto gjera.

Kjo interviste ka irrituar shume ndjekesit. Ne nje postim ne faqen e blogerit Olti Curri, ku shkruhej:

”shume e bukur dashuria e ketyre, po qajme. Po ishte edhe nje Andi qe doli bicim cifti kjo apo ce deshet”

Kaq ka mjaftuar qe ndjekesit ti kundervihen ciftit e vecanerisht Teas ku e quajne hipokrite dhe me fjale nga me ofendueset.

Sigurisht ka dhe nga ata qe sulmojne produksionin, por ndonse Tea mendoi te rikthente fansat e te rregullonte imazhin me kete interviste, thjesht deshtoi. Edhe njehere shqiptaret ju kthyen kunder!

Latest Posts

Don't Miss