Pas prezantimit te Festivalit te Kenges, Xhemi Shehu merr buqeten me lule nga nje njeri special!

8 muaj më parë

Mbremjen e djeshme eshte mbajtur nata e pare e Festivalit te Kenges ne Pallatin e Kongreseve. Ky Festival ka rikthyer ne skene edhe Xhemin, e cila ka shkelqyer ne moderim.

Para spektaklit ajo ka marre nje buqete me lule te cilen e ka publikuar ne story. Por e dini se nga kush eshte? Nga mikja e saj e zemres Arbana, e cili bashke me trendafilat ka shkruajtur nje pusulle:

”Suksese zemra ime, je me e mira! Love Arbana”.

Arbana dhe Xhemi jane shoqe te ngushta dhe gjithmone mbeshtesin njera tjetren ne momentet e tyre me te rendesishme dhe jo vetem!

Të ngjashme